Usługi fryzjerskie salonu Zadbany Pupil

Dokładam wszelkich starań, aby psy i koty czuły się komfortowo i bezpiecznie podczas zabiegów. W celu zapewnienia komfortu Twojego pupila korzystam z wieloletniego doświadczenie opartego głównie na częstych kontaktach z różnymi zwierzętami. Podczas zabiegów nigdy nie stosuję środków uspokajających - komfort psychiczny zwierzaka uzyskuję poprzez właściwe podejście i odpowiednie traktowanie.

Podczas kąpieli Państwa pupila profesjonalnie zabezpieczam mu uszy. Z kolei do suszenia sierści wykorzystuję profesjonalną suszarkę z regulacją temperatury, dzięki temu zapewniam zwierzakom odpowiedni komfort i spokój.

W salonie to właściciel decyduje, czy chce towarzyszyć pupilowi podczas wizyty. Dla właścicieli zwierzaków mam przygotowany komfortowy kącik, w którym będą Państwo mogli miło spędzić czas w oczekiwaniu na swojego pupila.

Do dyspozycji Państwa zwierzaków są w pełni wyposażone profesjonalne stanowiska do strzyżenia i pielęgnacji.

Podczas zabiegów pielęgnacji i strzyżenia wykorzystuję narzędzia poddane procesowi sterylizacji. Ponadto przy zabiegach stosuję najwyższej jakości profesjonalne kosmetyki dopasowane do rodzaju i długości sierści zwierzaka.

Wizytę w salonie możesz umówić dzwoniąc pod numer 668 441 200 lub osobiście.

Jeżeli rezygnują Państwo z kąpieli psa w naszym salonie,
prosimy o jego wykąpanie we własnym zakresie, ale
nie wcześniej niż dobę przed wizytą.
W ciągu 7 dni od wykonania usługi możesz zażyczyć sobie dowolnej modyfikacji fryzury swojego pupila, która zostanie zrealizowana całkowicie bezpłatnie - wszystko dla Twojej 100% satysfakcji!